.otvorený list martinovi mojžišovi alebo planéta opíc

Autor: Karol Jadaš | 28.6.2011 o 22:51 | (upravené 9.1.2014 o 21:06) Karma článku: 5,93 | Prečítané:  837x

Reakcia na http://www.tyzden.sk/reportaze-tyzdna/martin-mojzis-proti-planete-vedomosti.html (doplnené o 23:43) Vážený pán Docent fyziky, to čo ste si dovolili voči planéte opíc je nehorázne. A...„nemontuj sa pán docent do vzdelávania“ i...“ "ja som s IT, už dvadsať rokov blala .. je to ok." Ba dokonca...“ My učitelia základných škôl najlepšie vieme.... hoci si docent...“ Aká bola otázka? Je to v poriadku, ak za 10 000 000 € či viac sú uvádzané klamstvá? Je to v poriadku, ak sa takýto nedorobok nakúpi pre všetky školy?

who is who ....kto je kto (foto: planéta opíc)who is who ....kto je kto (foto: planéta opíc)http://www.google.sk/imgres?imgurl=http://noob.hu/2011/03/27/Pla

Pán Martin Mojžiš, nielenže Vaša prezentácia odhalila chyby v projekte „planéta opíc“, ale aj odhalila niečo viac. Absenciu kritického myslenia. Prijatie serióznej oponentúry. Neschopnosť vecnej argumentácie nahrádzanou urážkami a invektívami. Ignorácia tvorivého rozhľadeného myslenia. Presne to, čo absentuje vo výbave absolventov vzdelávacieho systému v základných i stredných školách. Aj vďaka Vám ( i sootymu) ste nastolili zrkadlo a poodhalili pálčivosť problému. Vzhliadnutý dokument (http://www.tyzden.sk/reportaze-tyzdna/martin-mojzis-proti-planete-vedomosti.html ) je karikatúrou status quo slovenského školstva. A prítomné súdružky učiteľky.... ...česť všetkým súcim pedagógom, len škoda, že ich na „konferenciu“ zabudli pozvať. Neviem či to pomôže, že iba doktor filozofie je na Vašej strane, a že Vami predložená argumentácia bola priamo k meritu veci. S úctou Občan Karol Jadaš _________________________________ http://www.tyzden.sk/reportaze-tyzdna/martin-mojzis-proti-planete-vedomosti.html Venované všetkým čestným pedagógom.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

U. S. Steel odchádza, o košickú fabriku bojujú Třinecké železárny

U. S. Steel predáva košické železiarne, ponuku predložili Číňania a skupina slovenských miliardárov.

KOMENTÁRE

Ako o tridsať rokov rozvrátim našu spoločnosť

Moderné demokracie sa premenia na vlády starých.

SVET

Dôsledky talianskeho referenda pocíti celá Únia

Neúspešné talianske referendum vystrašilo trhy.


Už ste čítali?