.otvorený list martinovi mojžišovi alebo planéta opíc

Autor: Karol Jadaš | 28.6.2011 o 22:51 | (upravené 9.1.2014 o 21:06) Karma článku: 5,93 | Prečítané:  842x

Reakcia na http://www.tyzden.sk/reportaze-tyzdna/martin-mojzis-proti-planete-vedomosti.html (doplnené o 23:43) Vážený pán Docent fyziky, to čo ste si dovolili voči planéte opíc je nehorázne. A...„nemontuj sa pán docent do vzdelávania“ i...“ "ja som s IT, už dvadsať rokov blala .. je to ok." Ba dokonca...“ My učitelia základných škôl najlepšie vieme.... hoci si docent...“ Aká bola otázka? Je to v poriadku, ak za 10 000 000 € či viac sú uvádzané klamstvá? Je to v poriadku, ak sa takýto nedorobok nakúpi pre všetky školy?

who is who ....kto je kto (foto: planéta opíc)who is who ....kto je kto (foto: planéta opíc)http://www.google.sk/imgres?imgurl=http://noob.hu/2011/03/27/Pla

Pán Martin Mojžiš, nielenže Vaša prezentácia odhalila chyby v projekte „planéta opíc“, ale aj odhalila niečo viac. Absenciu kritického myslenia. Prijatie serióznej oponentúry. Neschopnosť vecnej argumentácie nahrádzanou urážkami a invektívami. Ignorácia tvorivého rozhľadeného myslenia. Presne to, čo absentuje vo výbave absolventov vzdelávacieho systému v základných i stredných školách. Aj vďaka Vám ( i sootymu) ste nastolili zrkadlo a poodhalili pálčivosť problému. Vzhliadnutý dokument (http://www.tyzden.sk/reportaze-tyzdna/martin-mojzis-proti-planete-vedomosti.html ) je karikatúrou status quo slovenského školstva. A prítomné súdružky učiteľky.... ...česť všetkým súcim pedagógom, len škoda, že ich na „konferenciu“ zabudli pozvať. Neviem či to pomôže, že iba doktor filozofie je na Vašej strane, a že Vami predložená argumentácia bola priamo k meritu veci. S úctou Občan Karol Jadaš _________________________________ http://www.tyzden.sk/reportaze-tyzdna/martin-mojzis-proti-planete-vedomosti.html Venované všetkým čestným pedagógom.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar konšpirácie podporil, hoci ich má odhaľovať

Podpis pod vyhlásením plným dezinformácií by mal šéf polície podľa prezidenta Andreja Kisku vysvetliť. Vládni politici mlčia.

KOMENTÁRE

Policajný prezident podporuje zbrane namierené proti nám

Obhajoba Gašparovho nadriadeného Kaliňáka však neobstojí.

DOMOV

Danko pocítil silu slovenského hejtu a stále sa skrýva

Politické strany väčšinou diskusie na svojich stránkach čistia, ale nevypínajú.


Už ste čítali?